Rama ‘grusht’ opozitës: Ata prish e ne ndreq

0
6

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërisht pas protestës të opozitës ditën e djeshme. Në profilin e tij në Instagram, kreu i qeverisë publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito”, shkruan Rama në Instagram duke i drejtuar dhe një grusht simbolik opozitës.