Rama mesazh për vitin e ri shkollor: Suksese e mbarësi në këtë rrugëtim të bukur dijeje për të ardhmen

0
25
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur duke u uruar sukesese të gjithë nxënësve në vitiin e ri shkollor.

Rama publikon vidieo nga disa shkolla dhe shkruan se sot është zilja e parë që bie në disa shkolla të cilat janë rindërtuar pas tërmetit të 26 nëntorit 2019.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me zilën e parë që bie për disa nga shkollat e reja të rindërtuara pas tërmetit, uroj përzemërsisht çdo nxënës që nis sot vitin e ri shkollor, shumë suksese e mbarësi në këtë rrugëtim të bukur dijeje për të ardhmen” shkruan Rama.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...