Rama: Ne do ta bëjmë Shqipërinë pavarësisht qenve që lehin

0
7

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur mëngjesin e sotëm ndjekësit e tij në rrjete sociale, shoqëruar me pamje të punimeve nga Rruga e Arbrit. Ai shpreh vendosmërinë e tij për të bërë Shqipërinë pavarësisht qenve që lehin.

“MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje që s’kanë nevojë për koment nga kantieri i Rrugës së Arbërit, duke ju siguruar të gjithë se sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam, ju uroj një javë të mbarë!”- shkruan Rama.