Rama në rezidencën verore të Presidentit turk Erdogan në Marmaris

0
6

Kryeministri, Edi Rama, ndodhet në Turqi. Nëpërmjet një postimi në Instagram, kreu i qeverisë ka publikuar një foto me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e tij verore në Marmaris.

“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”, shkruan Rama.

Nuk dihet arsyeja e vizitës së kryetarit të qeverisë shqiptare dhe as detaje të bisedës midis tyre.