Ramës i zënë pritë, bllokohet autostrada Lezhë-Shkodër

0
12

Nën thirrjet “Rama ik”, “Rama mafioz” mbështetës të opozitës kanë bllokuar pak më parë superstradën Lezhë-Shkodër në pritje të kryeministrit Edi Rama, që pritet të mbajë një takim në kuadër të fushatës elektorale të 30 qershorit në qytetin e Shkodrës. Sic shihet edhe nga pamjet që sjell LAPSI.al ka pasur tensione mes protestuesve dhe policise.