Reforma në Drejtësi, PS dhe PD grup të përbashkët pune për ndryshimet ligjore

0
27
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Komisioni i Ligjeve ka vendosur që të ngrihet një grup i përbashkët mes Partisë Socialiste dhe Demokratike për të përgatitur një paketë të re ndryshimesh për ligjet e Reformës në Drejtësi.

Do të jenë 5 persona në këtë grup, ku tre nga mazhoranca dhe dy nga opozita. Nga PS është vendosur Klotilda Bushka, Toni Gogu dhe Klevis Xhoxhi.

Nga Partia Demokartike do të jetë Gazment Bardhi dhe deputetja Dhurata Çupi.

Zjarr Tv Ad