RENEA zbarkon në Vlorë e Fier, në shënjestër personat e armatosur dhe të shpallur në kërkim

0
27
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Forcat Speciale të RENEA-s kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në Vlorë dhe Fier, ku po zhvillojnë kontrolle “blic” në disa automjete në qytete.

Qëllimi i këtij operacioni në këto dy qytete është kapja e përsonave në kërkim, atyre që qarkullojnë me armë ose me lëndë narkotike.

Deri më tani nuk ka informacione nëse ka persona të ndaluar.

Zjarr Tv Ad