Reshjet e borës janë rikthyer në Qarkun e Korçës

0
21
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

15 cm borë janë regjistruar në fshatin turistik të Dardhës mëngjesin e së dielës. Pavarësisht borës, situata në akset nacionale vazhdon të jetë normale, ndërkohë që dhjetëra turistë i janë drejtuar Dardhës për të shijuar fundjavën.

“Jemi nga Spanja dhe jetojmë në Tiranë. Vendosëm të vijmë në Dardhë për ta njohur. Vend i vogël, por shumë i këndshëm”, thotë një turiste.

 

Zjarr Tv Ad