Rita Ora shan shqip në radio!

0
944
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Rita Ora ka hedhur në treg këngën e re në bashkëpunim me Chris Brownin në emisionin e njohur “The Cruz Show”, raporton Koha.

Në intervistën e premierës së këngës, ajo ka folur për Brownin, të cilin e ka lavdëruar për punën e bërë në klip dhe në fund të videos së publikuar ajo përdor edhe fjalë ofenduese në gjuhën shqipe.

Këtë e bëri pasi asaj iu kërkua të thoshte diçka që drejtuesit e emisionit nuk do ta kuptonin.

Zjarr Tv Ad