“Rrëfehet” Luizi, i tregon Kiarës për dashurinë që zgjati me vite dhe pse i erdhi fundi

0
109
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luiz Ejlli është pa dyshim banori më i perfolur në gjithë historinë e Big Brother Vip. Klikimet me hashtagun Luiz Ejlli kanë kaluar në shifra rekord mbi 300 milion herë.

Përveç anës së humorit Luizi shpesh ndan dhe histori personale të jetës së tij. Gjatë një bisede me Kiarën, ai ka treguar dhe rreth dashurisë së parë.

Kiara duke u interesuar për jetën e Luizit e ka pyetur sa herë ështeë dashuruar në jetë.

Kiara: Luiz sa herë ke qenë i dashuruar në jetën tënde? Po të pyes seriozisht tani.

Luizi: Vetëm një herë ka ndodhur dhe ka zgjatur me vite. Tani u shua sepse u ftoh dhe detajet do t’i tregoj kur të dalim jashtë. Vetëm një herë kam ndier por u ftoh marrëdhënia dhe shkuam drejt ndarjes. Detajet do i tregoj jashtë por gëzoj respekt.

Luizi: Nuk besoja te dashuria me shikim të parë por tani … (qesh)

Zjarr Tv Ad