Rrëzohet pema në qendër të Tiranës, shkatërron plotësisht makinën e parkuar anës rrugës

0
27
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Rrëzimi i një peme në rrugën Sami Frashëri, në afërsi të kryqëzimit të Drejtorisë së Policisë në Tiranë, ka shkaktuar shkatërrimin e një makine të parkuar aty pranë.

Siç shihet dhe nga fotot e mësipërme trungu i pemës kanë zënë poshtë makinën e parkuar duke i shkaktuar dëme të konsiderueshme. Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm për dëme materiale.

Punonjësit e bashkisë po punojnë për të bërë të mundur heqjen e pemës nga vendngjarja./Panorama

Zjarr Tv Ad