Rritja e çmimit të karburanteve, Berisha paralajmëron protestë

0
31
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të fundit të bordit, i cili e rriti çmimin e naftës në 245 lekë për litër.

Berisha ka njoftuar protesta duke theksuar se në bursë çmimi i naftës ulet, Rama me bordin e tij vendos rritje rekord.

Në bursë çmimi i naftës ulet; Rama me bordin e tij vendos rritje rekord! Protestë protestë dhe vetem protestë!’, shkruan Berisha në Facebook.

Zjarr Tv Ad