Rritja e rrogave/ Ish-deputeti i PS: S’mund të hajë një qofte. Do blejë dhe makinë me pagën, duhen 10 mijë euro…

0
251
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Hamdi Jupe, ish-deputeti i PS, i ftuar sot në rubrikën “Opinion” në News 24, tha se projektligji për rritjen e pagave për deputetët dhe ministrat është e justifikuar, madje duhej bërë më herët.

Ai u shpreh se deputeti e ka të nevojshme pasi kanë shpenzime dhe se kanë një status të caktuar që duhet të jetojnë në një nivel dinjitoz.

Zjarr Tv Ad