Rudina Dembacaj: Ja ç’përgjigje i kthen ndjekses!

0
29
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku para disa javësh kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një festë të madhe me shumë të ftuar Vip.

Por, pas martesës aktorja ka treguar se pytja më e. shpeshtë që i bëhet është: “Sa fëmijë ke qejf të kesh?”.

Mbrëmjën e djeshme, gjatë jë bisede virtuale në Instagram ajo ka është shprehur: “Sa të ketë shkruar Zoti”, shkroi artistja, duke mos dhënë një numër.

Më herët, gjatë një interviste, Rudina zbuloi se e bija, Viktoria, i kërkon një motër. “Realisht tani është tamam momenti dhe Viktoria  kërkon pafund një motër, ç’të na japë Zoti, por e kërkon një motër të vogël, sepse ‘unë nuk e laj dot Ertën’ thotë, ‘unë dua një motër ta laj vetë siç më lan Erta mua’. Është mësuar që të rrijë shumë me Ertën dhe ka dëshirë edhe ajo të ketë një motër të vogël…”.

E pyetur nëse do sakrifikonte familjen për dashurinë, Dembacaj tha: “Jo, asnjëherë! Dashuria duhet mu bo edhe familje një ditë!”. Ndërkohë, Mark Frroku është baba i tre fëmijëve, i dy vajzave dhe i një djali.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...