Rusi/ Shpërthim në anije, të paktën 10 viktima

0
25
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në ngushticën e Kerçit që ndan Rusinë nga Krimea, dhe njoftohet për të paktën 10 viktima.Agjencia Detare e Rusisë u shpreh se shpërthimi ka ndodhur në një anije por më pas zjarri është përhapur edhe në anijen tjetër për shkak të shpërthimit.

 

Zjarr Tv Ad