Sabiani është banori më i ri i BBV: Jam shumë i zhgënjyer nga ti

0
206
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kurioze për mendimin e tij në lidhje me Kristin, Keisi surprizohet nga Sabiani: Jam shumë i zhgënjyer nga ti

Teksa ditët kalojnë, raporti mes Kristit dhe Keisit bëhet edhe më i fortë. Të dy ata kanë shprehur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe kanë thënë se ndihen mirë bashkë dhe se mbasë mund të lindë një dashuri.

Keisi herë pas here është shprehur se ka frikë nga kjo marrëdhënie, pasi do të dijë për opininion e të atit, Sabianit.

Big Brother vendosi që të shfaqë një klip ku në të ishin të gjitha reagimet e Sabianit lidhur me marrëdhënien e tyre.

Keisi u surprizua nga i ati dhe bashkë folën për marrëdhënien e saj me Kristin.
Sabiani i tha vajzës së tij që është mërzitur shumë me të dhe se e kishte porositur që jashtë.

Sabiani eshte banori me i ri dhe priten shume supriza pasi ai eshte shume ku der lidhjes se tij me kristin.

Zjarr Tv Ad