Sabiani ka një kërkesë për Ermionën pas daljes të daj nga BB VIP: Të lutem merre dhe vajzën time

0
507
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Paraditen e sotme Ermiona Lekbello është skualifikuar nga BB VIP, ndonse ajo është larguar kjo gjë la shumë komente në rrjet dhe jo vetëm.

Ajo që ka bërë përshtypje është komenti i Sabianit i cili ka publikuar videon e Ermiones dhe shkruan: “Ermiona merre dhe gocen time me vete kur te dalesh”,

Këto largime dhe vendimet e produksionit në disa raste janë kritikuar nga ndjekësit në rrjetet sociale. Madje, në një rast është protestuar dhe pranë ambienteve të shtëpisë së “Big Brother”.

Sabiani dukej një nga mbështetësit më të mëdhenj të vajzës së tij, Keisi, kur ajo u fut në Big Brother Vip. Ai gjithmonë thoshte se vajza e tij kishte të gjithë lirinë e botës për të bërë çfarë i do qejfi.

Megjithatë duket se këngëtari ka ndërruar mendje. Kjo pas romancës së nisur së Keisit me Kristin. Lidhjen e tyre Sabiani e ka kundërshtuar hapur me disa postime që ka bërë në rrjetet sociale.

Madje ai shkoi deri aty sa fshiu të gjitha fotot me Keisin dhe e hoqi edhe nga friends-at. Në një video të fundit të publikuar në

Instagram, në mbishkrim Sabiani shkruan: “Ermiona merre dhe vajzën time jashtë kur të dalësh”.
Ky mesazh vjen pas skualifikimit të Ermionës nga Vëllai i Madh ditën e sotme.

Zjarr Tv Ad