Sakrifica e Luizit: Gati të punoj 5 vite pa rrogë në Top Channel, që Kiarës t’i plotësohet dëshira

0
120
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Moderatorja Kiara Tito, e cila është një nga banoret më të komentuara të ”Big Brother Albania Vip 2”, ka vite pjesë e televizionit, ndërsa së fundmi e kemi parë edhe në shtëpi që të drejtojë shfaqjet e dhëna nga produksioni.

Duke e ditur sa e rëndësishme është puna për të dashurën e zemërs, Luizi është shprehur se është i gatshëm të punojë 5 vjet pa pagesë, vetëm që Kiara të drejtojë një emision të vetin në “Top Channel”.

“Edhe sikur ta di që unë do punoj 5 vite në “Top Channel” për 5 vite pa rrogë, Kiara duhet të ketë një emision të vetin këtu. Edhe ndonjë emision radio, të mëngjesit, gjysmë ore. Unë dua të ulem me dy çapaçulat e mi në shtëpi edhe t’u them “hajde shikojmë mamin”. Atë dua unë, që të shikoj Kiarën të lumtur”,-tha Luizi drejt kamerës dhe Armaldos.

Zjarr Tv Ad