Sandalet që janë në trend këtë verë (Foto)

0
757
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...
Sandalet ‘gladiator’ janë bërë trend këtë verë, të cilat po vishen që nga yjet më të mëdha botërore e deri tek ato tek ne.
 Këto lloj sandale kanë modele të pafundme, të sheshta apo me taka, të gjata apo të shkurtra, elegante dhe sportive.

Përveç motrave Jenner, këto lloj sandale kemi parë se i përdorin edhe motrat Istrefi, të cilat i kanë bërë pjesë të stilit të tyre.

Shikoni ato përmes fotografive:

Zjarr Tv Ad