Sandër Lleshaj  “SHPËTON” Alvinin, ish- kryeministri  Berisha nxjerr videon

0
80

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar ne rrjetin social facebook diten e sotme një video e cila është marrë nga emisioni i përjavshëm “Shkruaj në Akull” i cili transmetohet çdo të premte në televizionin  “Zjarr”.

Video e realizuar nga  emisionit “Shkruaj në Akull”, po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Në këtë video flitet për shpëtimin e vogëlushit  Alvin Berisha  dhe pjesmarrjen e autoriteve shqiptare në këtë aksion i cili u komentua shumë në media.

Prezenca e autoriteteve shqiptare ne këtë operacionin  u cilësua si qesherake sepse i vetmi kontribut i shtetit shqiptar , ishte dorëzimi i pasaportës shqiptare Alvinit në momentin e kalimit të kufirit.

Lidhur me ketë sjellje qesharake  nuk ka munguar ironia dhe humroi nga zjarr tv me një video që nuk duhet humbur postuar dhe nga ish kryeministri Sali Berisha.

Revista televizive kushtuar Gjeneral Hashashit, bemave te tij! sb

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 11. November 2019