Sarandë/ Humb jetën në aksident maturantja

0
20

Aksident i cili ka ndodhur në Borsh dhe ka marrë jetën një maturante. Viktima është identifikuar si Analuzia Duro.  Mësohet se vajza e re ishte duke ngarë makinën, por ka humbur kontrollin e saj duke rënë në një kanal kullues në plazhin e Borshit. Dyshohet se vajza ishte duke mësuar të ngiste makinën në momentin që humbi kontrollin. Në makinë me të thuhet se ndodhej edhe një djalë i ri, gjendja shëndetësore e të cilit nuk dihet për momentin.