Satirike/ Fansat pyesin shpesh: ‘Ore ku i ka vetullat’?

0
26
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në të gjitha paraqitjet publike ka pamje të kuruar dhe çdoherë komentohet shumë.

Por Luana dje ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet se nuk ka aspak grim por ndjekësit e saj edhe për këtë filluan ta “sulmojnë”.

 

“E diel e lumtur, më në fund pushim dhe pa pikë grimi”, shkroi Luana.

Por për shkak të vetullave të saj ndjekësit kanë shpërthyer në komente duke i shkruar, “Ku e ke gjysmën e vetullave”.

 Nuk ishte një, por pjesa më e madhe e komenteve që i vinin në dukje këtë detaj, për të cilin Luana nuk ktheu asnjë përgjigje.

Zjarr Tv Ad