Sergio Ramos injoron Cristiano Ronaldon në ceremoninë më të rëndësishme të jetës së tij

0
3

Sergio Ramos do të martohet gjatë verës dhe jashtë listës së dasmës ka lënë jashtë ish-shokun e tij, Cristiano Ronaldo.

Sipas “Marca”, kapiteni i Los Blancos nuk e ka ftuar në dasmë sulmuesin e Juventusit, me të cilin për 10 vite ishin së bashku te Reali.

Një incident mes dyve është raportuar të ketë ndodhur pas finales së Ligës së Kampionëve kundër Liverpoolit.

Në ceremoninë e martesës së mbrojtësit spanjoll dhe prezantueses Pilar Rubio në mesin e 500 të ftuarve janë edhe David Beckham, Gerard Pique dhe Iker Casillas.