“S’është muhabet brekësh…”/Moderatoren e kritikojnë për anglishten,ajo nuk i’a përton ndjekësit

0
21

Dojna Mema është një ndër moderatoret më simpatike dhe të dashura për publikun shqiptar e cila së fundmi është kritikuar për anglishten e saj por ajo nuk i’a ka përtuar me përgjigjen e saj ndjekësit.
TIRANË– Dojna Mema është një ndër moderatoret më simpatike dhe të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj shumë momente nga jeta e saj profesionale dhe private, por kohët e fundit ka tërhequr shumë në mediat rozë për lidhjen e saj.

Së fundmi, moderatorja ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet një ndjekës i saj i cili e kritikon për anglishten e saj, por ajo nuk i’a ka përtuar me përgjigjen e saj ndjekësit.