Sh err me th ika në Durrës,Pla goset një 16-vjeçar

0
5

Një 16-vjeçar ka mbetur i pla gosur në zonën e Sukthit. Dy shohet se ai është pla gosur pas një zë nke dhe është transportuar më urgjencë për në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Adoleshenti 16-vjeçar është identifikuar si Elvin Zira.

Policia aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për mbledhjen e provave që do të ndihmojnë hètimin.

Njoftimi i plotë i plicisë: Durrës/Informacion paraprak

Më datë 22.09.2020, rreth orës 15:30, në Sukth, pas një ko nflikti të çastit, është go ditur me mjet pre rës (thi kë), shtetasi E.Z.,17 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Autori i dy shuar i ngjarjes dy shohet se është shtetasi M.I., dhe shërbimet e Policisë janë  vënë në ndjeke  të tijë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.