Shenjat që tregojnë se ai është i duhuri në krevat

0
839
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...
Tetë pika të rëndësishme që tregojnë se jeni duke kryer marrëdhënie seksuale me personin e duhur.

1- Ndiheni rehat kur jeni me të dhe nuk viheni në siklet nga shakatë e tij për trupin tuaj gjatë marrëdhënies seksuale.

2- Jeni komode me trupin juaj- seksi me ose pa dritë ndezur s’përbën asnjëherë problem.

3- Nuk turpëroheni nëse bini nga krevati apo kur diçka nuk shkon mirë me ndonjë pozicion të caktuar. Epo nuk jeni mbretëreshat e Kamasutrës!

4- Jeni të hapur për t’i thënë njëri-tjetrin se çfarë pëlqeni dhe jo. Nuk ka egoizëm në dhomën tuaj.

5- Tangoja kërcehet dyshe. Kur vjen puna te seksi oral ju të dy dëshironi të njëjtën gjë dhe e zbatoni këtë për kënaqësi të përbashkët

6- Ju fantazoni për jetën tuaj seksuale dhe i ndani bashkë idetë.

7- Ai ju bën të ndiheni mirë dhe ju komplimenton gjatë gjithë kohës.

8- Dhe sigurisht, orgazmat tuaja janë të çmendura…

– See more at: http://lajmi.net/shenjat-qe-tregojne-se-ai-eshte-i-duhuri-ne-krevat/#sthash.gJEjY5sm.dpuf

Zjarr Tv Ad