Sherr i fortë mes Luizit dhe Qetsorit: Je shumë larg nga mua, nuk më arrin as për 14 Big Brother

0
186
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Qetsori dhe Luizi nuk i kanë marrëdhëniet e mira. Mbrëmjen e djeshme kur Luizi po bënte batuta me theksin italian të Jorit pasi kjo e fundit po fliste për tatuazhin që kishte bërë Qetsori.

Luizi nisi të ngacmonte Jorin duke iu referuar fjalëve që ajo përdori, por Qetsori sulmoi këngëtarin duke e marrë personale komentin e tij.

Këngëtari i tha ish fituesit të edicionit të dytë se nuk e arrin dot as me 14 edicione të Big Brother në vazhdim, dhe kjo nuk u prit mirë nga Qetsori.

Pjesë nga debati mes tyre
Luizi: Datat e kalamajve..
Qetsori: Qetësohu!
Luizi: Si the?
Qetsori: Qetësohu kur kapesh në data fëmijësh Luizi: E tha keq. Isha duke folur me atë.

Qetsori: Fole për gjërat e mia.
Luizi: Jo kurrë në botë.
Qetsori: Ore dëgjon ti?
Luizi: A dëgjon ti?
Qetsori: A të futen fjalët në tru?

Luizi: Po ty, të futen fjalët në vesh?
Qetsori: Po mos u merr.
Luizi: Po rri o Qetsor se e di ku je me mua, rri o shpirt se je vite larg shumë. Për 14 Big Brother-a nuk më arrin.
Qetsori: Ti je naiv komplet.

Zjarr Tv Ad