Shifrat: Kënga e Luizit dedikuar Kiarës arrin shifrën rekord të Klikimeve në vetëm një orë

0
827
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luiz Ejlli në ditën e shën valentinit ka zgjedhur ti kushtojë një këngë Kiara Titos. Kjo këngë është shkruar nga vet Luizi dhe është kënduar në dhomën e rrëfimit.

Kënga përmban mesazhe të forta dashurie që Luizi ka bërë për Kiarën dhe shoqërohet nga një klip nga momentet më të bukura të tyre në shtëpi.

Klipi përmban momente nga hyrja në shtëpi , gjatë njohjes por dhe momente kur Kiara është larguar nga Luizi. Momente puthjesh romantike mes tyre nga martesa deri tek performimi i Kiarës.

Kjo këngë është publikuar sot nga Top Chanel dhe ka arritur rekord shikueshmërie në vetëm 1 orë. Publikut i ka pëlqyer shumë kënga saqë thyer rekord.

Në vetëm 1 orë në Youtube kënga është dëguar mbi 205 mijë herë dhe ka marrë 25 mijë Like. Kënga me këtë ritem pritet të kap 1 Milion shikime në vetëm pak ditë dhe të kthehet në Hit.

Zjarr Tv Ad