Shihni si pozon aktorja e famshme/ Krejtësisht e…

0
11

Aktorja e famshme hollivudiane, Gwyneth Paltrow, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e saj.

Ajo njihet për role të shumta dhe çmime të rëndësishme, të dielën e 27 shtatorit dhe ka festuar ditëlindjen e saj të 48-të. Me këtë rast, ajo ka zgjedhur të pozojë e gjitha e zhveshur dhe fotografinë e ka shpërndarë në profilet e saja në rrjetet sociale.

“Me asgjë, vec veshjes së ditës sime të lindjes… Faleminderit shumë për urimet për ditëlindje…”, ka shkruar aktorja krahas fotos së publikuar.