Shikoni përplasjen në hyrje të Bllokut

0
34

Një aksident është shënuar në rrugën Ibrahim Rugova, në hyrje të Bllokut, pranë urës së Lanës.

Makina tip ‘Golf’ me targa AA701 HJ dhe një ‘Mercedez Benz S’ me targa AA522TD janë përplasur me njëra tjetrën.

Fatmirësisht nuk janë shënuar të lënduar por makinat janë dëmtuar shumë.