Shkarkimi i ish-shefit të Komisariatit të Pukës pasi dhunoi një qytetar, emërohet drejtuesi i ri! Kush është Fiqiri Dani, më herët drejtonte…

0
147
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Fiqiri Dani është emëruar shefi i Komisariatit të Pukës ditën e sotme. Lajmi bëhet me dije nga News 24.

Ai zëvendëson në këtë detyrë Pjerin Lazrin i cili u shkarkua pak ditë më parë pasi dhunoi një qyterar.

Më herët Dani ka mbajtur postin e shefit të Rendit në qytetin e Dibrës. Shkarkimi i Pjerin Lazrit u firmos pak ditë më parë nga Muhamet Rrumbullaku pasi u denoncua në media duke dhunuar dhe kërcënuar një qytetar.

Zjarr Tv Ad