Shkodër/ Gjendet një vajzë e pajetë, dyshohet se ka shenja dhune

0
80
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bypassin e Shkodrës, ku një 37 vjecare është gjetur pa shenja jete. Mësohet se në trupin e 37-vjecares te identifikuar si Leze Qosaj ,janë konstatuar shenja dhune.  Nga të dhënat e para, dyshohet se trupi i pajetë ka disa ditë në vendngjarje dhe se i përket një pjesëtari të komunitetit rom.

Për më tepër ndiqni linkun më poshtë:

Zjarr Tv Ad