Shkodër/Gruaja me aftësi të kufizuara bën thirrje: Të çohemi dhe ta heqim atë farë!

0
19
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kreu i PD-së Lulzim Basha po zhvillon sot në Shkodër një tur takimesh me banorët.

Gjatë turit të tij, Basha ka takuar në rrugë edhe një grua me aftësi të kufizuara.

Një grua me aftësi të kufizuara teksa u takua me shefin e Partisë Demokratike bëri thirrje për të rrëzuar kryeministrin Rama, pasi siç tha ajo nuk i dalin paratë që merr nga shteti as për ilaçe.

Ajo u shpreh mes tjerash se të gjithë qytetarët duhet të ngrihen për të larguar njëherë e mirë këtë qeveri.

Ajo ka bërë një thirrje: ‘Të çohemi të gjithë e të heqim atë farë.

Jam kështu (në karrocë), por kisha ardhur!’

 

Zjarr Tv Ad