Shkrihet Klanifornia? Zbulohet emisioni ku do të shohim Jul Dedën dhe Olsi Bylykun

0
1335
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Merkatorja televizive ka filluar tashmë dhe përflitet për lëvizje të shumta.

Para pak ditëve u raportua se ‘Klanifornia’ nuk do transmetohet më në Tv Klan. Teksa lajmi nuk është konfirmuar ende, sipas Kryefjala dy aktorët e këtij programi televiziv Olsi Bylyku dhe Jul Deda, nuk do jenë më pjesë e tij.

Po e njëjta media raporton se dy aktorët do rikthehen në ‘Top Channe;, pasi janë parë në ambientet e televizionit. E aludohet se do jenë pjesë e ‘Portokalli’.

Kujtojmë se Olsi u bë i njohur me personazhin e “Kimikatit” para disa viteve në ‘Portokalli’ ku nisi rrugëtimin e tij drejt ekranit, teksa Juli ka qenë një nga aktorët e parë të këtij show humoristik dhe i njohur kryesisht në treshen e famshme ThShlBsh.

Theksojmë se lajmi nuk është konfirmuar dhe mbetet në kuadrin e aludimeve.

Zjarr Tv Ad