Shorti i gjysmëfinaleve, Kukësi-Skënderbeu dhe Luftëtari-Tirana

0
3

FFSH hodhi sot shortin për gjysmënfinalen e Kupës së Shqipërisë. Kukësi është vendosur përballë Skëndërbeut. Ndërsa Luftëtari do përballet me Tiranën. Ndeshjet e para të Kupës do të zhvillohen më 24 prill. Fituesja e Kupës shkon në turin e dytë të Ligës së Europës.