Shpërthen Çlirim Peka: O të palarë që s’dini çfarë është shampoo dhe uji, i keni bërë llogaritë gabim

0
1075
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nga: Cim Peka

Ne zonen ku banoj i rrethuar nga drejtore te Veliaj e zyrtare te larte te Rames, gazetare te oborrit, klloune te emisioneve gaztore, vazhdon festa.

Agresive e arrogante edhe para kamerave diten e zgjedhjeve pasi duhej te justifikonin parate dhe pozicionin qe ju ka dhene Veliaj, te perulur tani qe te mos merremi me ta pasi nuk kishin cfare te benin nga padroni, thone…

Ketyre “bllokmeneve” te rinje duhet dhe do t’i bejme skanerin per cdo gje.

Personazhe qe deri para 8(tete) viteve nuk kishin asnje raport me shampon e ujin, sot bejne karshellik me luksin dhe arrogancen e tyre dhe te femijeve te tyre haptas.

Asnje ndryshim me familjet e bllokut deri ne fund te viteve ‘80.

Thejshte i kane bere llogarite gabim…”, shkruan ai.

Zjarr Tv Ad