Sh përthen një bombël gazi në Tiranë/ Dy persona kanë mbetur të l ënduar

0
37

Në rrugën “Shefqet Kuka” në Tiranë, ka sh përthyer një bombël g azi në ambientet e jashtme të një banese.

Të lënduar kanë mbetur një çift bashkëshortësh, të cilët janë transportuar me urgjencë për në spital. Çifti ndodhet jashtë rr ezikut për jetën.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 24.11.2020, rreth orës 12:11, në rrugën “Shefqet Kuka”, në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit M.G., ka p lasur një bombul g azi, dhe për pasojë janë  d ëmtuar lehtë shtetasi M.G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje, ku po vijojnë për sqarimin e rrethanave të n gjarjes.