Shpëtim Gjika ironizon Kokëdhimën pas humbjes së mandatit: Bota është portokall!

0
1291
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish kryebashkiaku i Vlorës Shpëtim Gjika, ka postuar në rrjetin e tij social një frazë të shkurtër dhe foton e një portokalli, që të kujton shprehjen se “bota është e rrumbullakët”… një ironi kjo indirekte që i drejtohet Koço Kokëdhimës.gjika

Raportet mes këtyre të dyve nuk kanë qenë të mira kohët e fundit, teksa para disa javësh, po në rrjetin social Shpëtim Gjika thumbonte Kokëdhimën, në atë kohë komisari i PS-së për jugun e vendit.

“Një problem kishim ne anëtarësia e PS-së së Vlorës në kohë fushatash! Nuk ta ulëm që nuk ta ulëm dot çmimin që na vije për të paguar sloganet e Partisë Socialiste në billboard-et e kompanisë tënde” shkruante Gjika për Kokedhimën si rreagim ndaj akuzave të tij se PS e qytetit bregdetar nuk ekzistonte. javanews/ a.k

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad