Shqiptari qëllon me armë në mes të rrugës, habit policinë italiane: Isha i mërzitur

0
27
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një 31-vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia italiane në Pavia mbrëmjen e së martës, pasi qëlloi dy herë me armë në ajër dhe kërcënoi fqinjin e tij se do ta vriste.

I riu shqiptar habiti karabinierët duke thënë se qëlloi me armë sepse ishte i mërzitur.

Sipas mediave italiane, pasi ka qëlluar në ajër, një prej fqinjëve të tij ka dalë në dritare, ndërsa 31-vjeçari i është kthyer ashpër dhe i ka kërkuar që të futet menjëherë në banesë, përndryshe do ta qëllonte.

Pas ngjarjes Policia sekuestroi armën e mbushur me fishekë, gati për qitje./newsbomb.al

Zjarr Tv Ad