Shqiptarja kapet në kufirin shqiptaro-grek me 35 kg drogë

0
21
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sekuestrohen mbi 35 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar.Operacioni  u zhvillua në Smerto, Igumenicë, ku u ndalua një automjet që drejtohej nga një shqiptare 25-vjeçe, e cila udhëtonte bashkë me 2 fëmijët e saj të mitur.Në bagazhin e mjetit, të resë iu gjetën 33 pako me 35 kg 130 gram marijuanë.Në cilësinë e provës materiale, policia sekuestroi dhe një celular.

 

Zjarr Tv Ad