Si është të ti fusë duart Presidenti i Republikës – Monika Kryemadhi pergjigjet (Video)

0
1522

Ne intervisten e saj te fundit ne Zjarr Televizion ne programin e Ismet Drishtit “Shkruaje ne Akull”, zonja e pare e Republikes dhe njekohesisht dhe kryetarja e nje prej forcave opozitare me te fuqishme ne vend Znj. Monika Kryemadhi u perball me nje pyetje jo pak te sikletshme. Ismet Drishti iu drejtua zonjes Kryemadhi me humor sesi eshte qe “te te fuse duart” presidenti i Republikes se Shqiperise.

Monika Kryemadhi gjithashtu duke e marre me sportivititet si pyetje iu pergjigj pyetjes se Drishtit po me humor pa harruar te cilesoje dhe faktin qe edhe ajo eshte nje prej personazheve kryesore ne politiken shqiptare. Per me shume ndiqni videon:

Burimi: Zjarr TV (c) (r)