“Si nuk të vjen zor”/ “Përplasje” e ashpër me Luizit dhe Kiarës, moderatorja shpërthen në lot

0
902
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Vëllai i madh i ka vendosur sot banorët e “Big Brother VIP” në një provë, teksa vajzave u është kërkuar që të injorojnë djemtë e shtëpisë.

Megjithatë kjo ka sjellë një situatë të vështirë mes Kiarës dhe Luizit. Duket se këngëtari nuk e ka duruar dot injorimin e moderatores, dhe i ka bërë presion që ajo ta prishë lojën.

Ai e ka kapur teksa ajo po qëndronte mes dy lavamanëve dhe nuk e ka lënë të dalë që aty. Kiara i ka thënë shpesh herë se po i merrej fryma dhe nuk ndihej mirë, por Luizi këmbëngulte se nuk kishte për ta lënë të dilte deri sa ajo t’i fliste.

Kiara ka shpërthyer në lot, ndërsa pasi ka prishur lojën, i ka thënë Luizit “Si nuk të vjen zot” dhe më pas është larguar.

Zjarr Tv Ad