Siç nuk e keni parë kurrë kryeministrin…/ Ismet Drishti “shpërthen” në lot gjatë emisionit për “lajthitjen” e Ramës gjatë fushatës

0
283
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kanë qënë të shumta momentet e daljes nga ‘kontrolli’ të Edi Ramës gjatë fjalimeve të tij në fushatat elektorale. E pra kur të mungojnë fjalët, kryeministri i zevëndëson ato duke u bërë ‘kllouni i shfaqes’ dhe duke argëtuar njerëzit e mbledhur në takim.

Edhe në emisionin e mbrëmjes së djeshme, Shkruaje në Akull, Ismet Drishti ‘shpërtheu’ në lot për gjestet e kryeministrit. Drishti u shpreh se i vjen keq dhe i dhimbset në shpirt sjellja e ‘palloshit’ në këto kohë fushate.

Për të parë videon e plotë, ndiqni linkun e mëposhtëm:

Zjarr Tv Ad