Sinan Hoxha merr nusen në Kumanovë në mënyrë tradicionale (Video)

0
1051
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

sinan-8-650x358

Sinan Hoxha- Andrra Destani Sinan Hoxha- Andrra Destani
Këngëtari Sinan Hoxha ka realizuar gjithçka me shumë kujdes për të marrë Andrrën në Kumanovë.
Dita e madhe për Sinan Hoxhën dhe Andrra Destanin ka ardhur dhe siç është paralajmëruar, Sinani ka shkuar në Kumanovë të marrë nusen.
Ai ka organizuar një limuzinë të bukur e të dekoruar ndërsa Andrra ka dalë nga lokali derisa vetura e priste jashtë, transmeton Lajmi.net.

Ata kanë shkuar deri tek një vend ku siç duket, i ka pritur një helikopter, me të cilin besohet se është bërë udhëtimi deri në Tiranë, ku pritet të ketë një aheng shumë i madh./Lajmi.net


Zjarr Tv Ad