SMS e Roshit/ Zbulohen mesazhet e Tahirit me Blushin, ja çfarë shkruan Ministri

0
2417
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Seanca e sotme parlamentare është ndezur së tepërmi kur deputeti kontrovers i PS-së, Ben Blushi deklaroi se ishte kërcënuar nga kreu i Bashkisë së Kavajës, për disa komente që kishte bërë për të.

SMS-LogoMirëpo, pas debateve dhe përplasjeve për këtë temë, ku u përfshi fuqishëm edhe opozita, ka qenë ministri Tahiri ai që i ka shkruar Ben Blushit, duke e këshilluar që ta denoncojë Roshin.

“Panorama” sjell SMS-të e Tahirit në telefonin e Blushit.

SMS-të e Tahirit për Blushin 

S. Tahiri:Po po.

S. Tahiri:Ndaj them

S. Tahiri: Po pse e mban atë sms, se kuptoj

S. Tahiri: Mirë e denoncove këtë dhe më nis edhe kallëzim

S. Tahiri: Se të paktën ndiqet

a.k

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad