Sondazhi vazhdon te jete i hapur. Lulzim Basha fiton me rezultat të thellë.

4
3889
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Redaksia e lajmeve e Zjarr tv duke par zhvilimet ne rajon ku ne maqedoni dhe serbi do te ket zgj te parakoheshme protesta dhe pakenaqesi ne kosov dhe ne vendin tone ne kuader te gjithe reformave te ndermarra nga qeveria me te cilat po ballafaqohen  qytetaret.Sot ne orat e par ate mengjesit ,ka realizuar nje sondazh duke hedhur  ne sajtin e tv zjarr.tv se cilet nga keta  kandidat:edi rama ilir meta,lumezim basha fatmir mediu shpetim idzii  do te votonit nqs do te kishte zgjedhje te parakoheshme.

Sondashi do te jete I hapur  per dy jave deri me dt 12 shkurt.Klikoni ne zjarr.tv per te votuar te preferuarin tuaj.

Zjarr Tv Ad