Sot Finalja e Big Brother Vip Kosova: Luizi bën thirrjen e hapur për të votuar Stresin

0
373
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sonte do të mbahet finalja e Reality Show “Big Brother VIP Kosova”. Banorët të cilët aspirojnë të fitojnë çmimin e madh janë Stresi, Vedati, Mbresa, Xhuli dhe Artani te cilet kane qene me te votuarit qe i ka mbajtur publiku deri ne kete pike te lojes qe eshte fundi.

Ndërkohë që me afrimin e finales së madhe, fytyra të ndryshme publike, janë pozicionuar tek i preferuari i tyre si fitues i çmimit të madh të këtij edicioni. Por reperi i njohur Stresi në mesin e finalistëve, ka marrë përkrahje nga profili i Instagramit të Luiz Ejllit, i menaxhuar nga familjarët e tij.

“Duke iu uruar suksese te gjithe banoreve te tjere, sonte mbeshtesim Stresin ta mbylli rrugetimin e tij me fitore, Votoni Stresin”, thuhet ne postimin e postuar në Instagramin e Luizit. Ndersa sigurisht banoret e Big Brother Vip Shqiperia nuk dine se kush ka shkuar ne finale dhe cfare ka ndodhur me Big Brother Vip Kosova pasi kane me shume se dy muaj te izoluar ne shtepi.

Ndryshe Stresi ishte nje nga banoret me te komentuar te Big Brother VIP Kosova i cili ka pasur debate te shumta me te gjithe banoret me Xhulin ne vecanti por qe edhe me te nga fundi i lojes vendoqen qe ti ulin tensionet dhe te kalojne me mire me njeri tjetrin brenda shtepise dhe lojes.Shiko foton:

Zjarr Tv Ad