SPAK i jep goditjen e fuqishme Ervis Martinajt, ja çfarë po ndodh me bosin e shumëkërkuar

0
119
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

SPAK ka nisur operacionin për sekuestrimin e 34 pasurive të Ervis Martinajt dhe familjarëve të tij.

Lëvizja e autoriteteve ka ardhur më shumë se gjashtë muaj pas zhdukjes së Martinajt, teksa ende nuk dihet nëse është gjallë apo është vrarë.

Behet me dije se aksioni është përqëndruar në Lezhë dhe Fushë Kuqe, ndërkohë që në përfundim të tij do të bëhet edhe bilanci i pronave të sekuestruara.

Zjarr Tv Ad