SPAK lëshoi 11 urdhër-arreste, mes tyre edhe persona shumë të rëndësishëm, ja emrat…

0
143
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Janë zbuluar emrat e personave ndaj të cilëve është lëshuar urdhër arreste nga Prokuroria e Posaçme SPAK në lidhje me hetimet për inceneratorët.

Mes tyre, përveç zv.presidentit të Shoqatës së Ndërtuesve dhe numri dy i FSHF-së, Arben Dervishaj, janë edhe administratorët e inceneratorëve në Tiranë dhe Fier, respektivisht, Arjola Kodra që tallej me kryetaren e Komisionit Parlamentar Jorida Tabaku në shkurtin e këtij viti dhe Loran Dusha që dëshmoi për inceneratorin e Fierit .

URDHER ARRESTE PER:

Gentian Zifla
Arjola Kodra
Enver Sheshi
Robert Shabani
Regan Merdani
Loran Dusha
Arben Dervishaj
Arber Denizi
Juri Ymeraj
Silvester Dreza

Zjarr Tv Ad