Stadiumi i ri ‘Arena’ do të përurohet në 11 qershor

0
52

Ditën e sotme është publikuar data zyrtare e përurimit të stadiumit ‘Arena’.

Stadiumi i ri do të përurohet më 11 qershor, dhe do jetë gati për ndeshjen miqësore Shqipëri-Moldavi.

FSHF ka depozituar në UEFA, stadiumin ‘Arena’ si vendin ku do zhvillohet kjo ndeshje miqësore.